Pozycjonowanie stron Niemcy

Pozycjonowanie Niemcy to oferowana przez rankit.pl usługa długofalowa, prowadząca do zwiększenia widoczności strony internetowej na wybrane słowa kluczowe w niemieckiej wyszukiwarce Google.de.

Naciśnij aby zadzwonić +48 609 704 072

Pozycjonowanie stron w niemieckim Google jest obecnie najlepszą metodą na dotarcie do niemieckich klientów, które w danym momencie poszukają informacji na dany temat albo chcą zlecić usługę czy zakupić produkt.

Wielu polskich klientów rankit.pl, już teraz wykorzystuje potencjał pozycjonowania zagranicznego w Niemczech i skutecznie zdobywa nowych kontrahentów. Sprawdź nasze referencje i przekonaj się jak pomagamy naszym klientom zwiększać ich widoczność organiczną.

marketing online

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która pomoże zaistnieć Twojej firmie na rynku niemieckim, chętnie podejmiemy się tego wyzwania! Będziemy sumiennie pracować na Twój sukces. Pozwól nam przygotować plan dopasowany do Twoich potrzeb. Jedyne czego potrzebujemy to adres Twojej strony i budżet miesięczny (w Euro), jaki możesz przeznaczyć na usługę pozycjonowania strony internetowej w Niemczech. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej strony – możesz powierzyć nam również jej stworzenie – sprawdź ofertę na „tworzenie stron internetowych Niemcy„.

Zainteresowany pozycjonowanie strony w Niemczech? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 532 003 560 lub mailowo na adres biuro@rankit.pl.

Ocena wpisu
Zapytaj o ofertę
Jak nas znalazłeś?

Pozycjonowanie strony w Niemczech

Pozycjonowanie strony w Niemczech to usługa skierowana do klientów, którzy planują ekspansję swoich produktów i usług do Niemiec i krajów niemieckojęzycznych jak Austria czy Szwajcaria. Internet to narzędzie, które daje nam ogromną szansę docierania do nowych rynków, które wcześniej były trudno dostępne.

Naciśnij aby zadzwonić +48 609 704 072

Profesjonalna strona internetowa w języku niemieckim i skuteczne pozycjonowanie w Niemczech pozwalają osiągnąć niesamowite rezultaty w postaci zwiększonej sprzedaży. Wiele polskich firm od lat korzysta z usług pozycjonowania stron i generuje ogromne zyski. Dlaczego więc ograniczać się do naszego kraju, skoro dzięki pozycjonowaniu i reklamie strony na Niemcy można osiągać dużo większe profity.

Pozycjonowanie stron w niemieckim Google

Pozycjonowanie stron w niemieckim Google to doskonała okazja dla wielu firm, które chcą się rozwijać. Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie to usługa długofalowa i jej efekty widoczne są dopiero po pewnym czasie. Jeśli więc planujesz dotrzeć do niemieckich klientów poprzez pozycjonowanie Niemcy to musisz uzbroić się w nieco cierpliwości lub zlecić realizację usługi kilka miesięcy wcześniej – przed udostępnieniem produktu/usługi na rynek niemiecki.

Firmy internetowe w Niemczech już dawno odkryły potencjał pozycjonowania. Jak ranki.pl korzystamy wyłącznie z profesjonalnych copywriterów niemieckich, nativ speakerów, którzy gwarantują najwyższą jakość tekstów i ich odpowiednią optymalizację pod Google Niemcy.

Pozycjonowanie stron Niemcy

Pozycjonowanie stron Niemcy – docieraj do nowych klientów niemieckojęzycznych! Użytkownicy w Niemczech korzystają niemieckiej wyszukiwarki Google.de. Google po niemiecku daje im możliwość wyszukania stron w ich ojczystym języku. Aby pozycjonowanie stronę internetową na tamtejszym rynku konieczna jest domena z rozszerzeniem .de.

Naciśnij aby zadzwonić +48 609 704 072

Niemcy to jeden z najbogatszych krajów na świecie, w którym obowiązującą walutą jest EURO. Warto o tym pamiętać sprzedając swoje produkty i oferując usługi.

Pozycjonowanie Niemcy

Niemiecka wyszukiwarka Google – dlaczego Google szuka po Niemiecku?

Niemiecka wyszukiwarka Google.de to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa z 94.74% z udziałem na rynku niemieckim. Kolejne miejsca zajmują Bing (2,8%), Ecosia (0.61%), Yahoo! (0.6%), DuckDuckGo (0.55%), t-online (0.24%). Dane pochodzą ze strony https://gs.statcounter.com/search-engine-market-share/all/germany/. Te statystyki doskonale pokazują, że to właśnie pozycjonowanie w niemieckojęzycznej wyszukiwarce Google.de przynosi najlepsze rezultaty w postaci większego ruchu użytkowników.

Wiele użytkowników zastanawia się także dlaczego Google wyszukuje po niemiecku?. Odpowiedź jest prosta. Jeśli użytkowników wykonujący wyszukiwanie na terenie Niemczech, automatycznie jest przekierowywany na niemiecką wersję wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie strony w Niemczech to najlepszy sposób na dotarcie do klientów, którzy aktualnie przebywają na rynku niemieckim i szukają firmy takiej jak Twoja!

Pozycjonowanie stron internetowych w Niemczech – zyskaj wysokie pozycje w Google

Pozycjonowanie stron internetowych w Niemczech zapewni zyski wszystkim stronom www. Warto jednak wiedzieć, że SEO to usługa długofalowa, której efekty widoczne są dopiero po pewnym czasie. Jeśli więc zleciłeś firmie SEO usługę pozycjonowanie Niemcy to musisz wiedzieć, że wyniki w postaci pozycji w Top10 w Google.de zobaczysz dopiero po pewnym czasie. Google musi nabrać zaufania do Twojej strony. Ważna jest poprawna optymalizacja i wysokiej jakości linkowanie, które zapewnia jej popularność. Aby pozycjonować stronę w Niemczech musisz posiadać domenę internetową Niemiec czyli taką z rozszerzeniem .de. Domeny niemieckie wzbudzają zaufanie wśród użytkowników w Niemczech i chętniej podejmują oni współpracę kiedy strona posiada rozszerzenie niemieckie.

Pozycjonowanie po niemiecku to Website-Positionierung. Usługa która cieszy się rosnącą popularnością wśród firm (również polskich), które chcą osiągnąć sukces w marketingu internetowym na terenie naszego zachodniego sąsiada.

Agencja interaktywna Niemcy – zleć nam pozycjonowanie stron

Agencja interaktywna Niemcy wykonująca pozycjonowanie stron powinna być „na czasie” z najnowszymi trendami panującymi na rynku niemieckiego SEO. Wyszukiwarka Google stale zmienia i udoskonala algorytm, aby wyświetlać jak najbardziej dopasowane wyniki do pytań własnych użytkowników. Dziś zamiast ilości liczy się przede wszystkim jakość. Słaba agencja reklamowa w Niemczech może zaproponować jedynie niską jakość usług, która nie przełoży się na wyniki w organicznych wynikach wyszukiwania. Twoja firma straci czas i pieniądze, a w najgorszym wypadku może narazić się na karę ze strony Google.

Zlecając wiec usługę pozycjonowania Google w Niemczech miej na uwadze, że dobra agencja czy freelancer nie będą rozliczać się wyłącznie na bazie wyników. Wysokiej jakości usługi gwarantuje jedynie stała opłata abonamentowa, dzięki której firma SEO w Niemczech będziesz mogła zainwestować środki w działania marketingowe dla Twojej strony. Dużą popularnością cieszą się również działania prowadzone na zasadzie stałego abonamentu miesięcznego i premii za pozycje. W ranki.pl preferujemy właśnie tego typu działania.

Reklama stron internetowych Niemcy – co warto sprzedawać w Niemczech

Reklama stron internetowych w Niemczech jest koniecznością jeśli chcesz wypromować swoją firmę i pozyskać nowych klientów drogą Internetową. Jesteś polską firmą i zastanawiasz się co warto sprzedawać w Niemczech? Odpowiedź jest prosta – wszystko! Rynek niemiecki to jedna z najbogatszych gospodarek świata. Warto wiedzieć, że Niemcy chętnie szukają produktów i usług z Polski, ponieważ cenią sobie jakość naszych specjalistów.

Bardzo dużą popularnością na rynku niemieckim cieszą się na przykład okna polskiej produkcji. Seniorzy natomiast korzystają z pomocy polskich opiekunek. Niemiecka strona internetowa jest nieodzownym elementem biznesu, a pozycjonowanie stron Google Niemcy pomoże ją wypromować, dzięki czemu Twoje usługi lub produkty staną się popularne na rynku niemieckojęzycznym.

Copywriter niemieckojęzyczny a pozycjonowanie stron – wysokiej jakości teksty

Copywriter niemieckojęzyczny to nieodzowny element skutecznego pozycjonowania stron w Niemczech. Dobrze przygotowane teksty – z odpowiednim rozmieszczeniem słów kluczowych, nagłówków i fraz semantycznych jest mocny atutem w pozycjonowanie stron niemieckich. Osoba wykonująca zawód copywritera powinna znać przynajmniej podstawy SEO, to pomoże przygotować odpowiedni tekst.

Opisy do strony powinny zostać wykonane staranie i nie zawierać błędów stylistycznych i językowych. W rankit.pl korzystamy z najlepszych copywriterów niemieckojęzycznych i native speakerów, którzy chętnie przygotują teksty na strony www, jakie pomogą osiągnąć wysokie pozycje w Google.de. Pozycjonowanie Niemcy a copywriter niemieckojęzyczny to bardzo ważna współpraca, która generuje obopólne korzyści.

Niemiecki sklep internetowy – pozycjonowanie ecommerce na Niemcy

Niemiecki sklep internetowy jest niezbędnym elementem przygody ze sprzedawaniem produktów na rynku niemieckim. Pozycjonowanie ecommerce w Niemczech różni się od standardowego pozycjonowanie stron www w Niemczech ponieważ kierowane jest na frazy z tak zwanego długiego ogona (long tail). Są to bardziej złożone słowa kluczowe, które jak pokazują statystyki lepiej sprzedają.

Użytkownicy którzy wchodzą na sklep internetowy z fraz takich jak „buty sportowe adidas rozmiar 43 kolor niebieski” prędzej dokonują zakup, niż użytkownicy którzy wchodzą po frazach takich „buty sportowe”. Wynika to z faktu, że użytkowników wchodzący na stronę z „długiego ogona” doskonale wie jakie produktu szuka i prawdopodobnie poszukuje najlepszej ceny lub dostępności produktu. W rankit.pl zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem sklepów internetowych na Niemcy. Przeprowadzamy dokładny research słów kluczowych oraz tworzymy dedykowane rozwiązania.

Pozycjonowanie stron w niemieckiej wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie stron w niemieckiej wyszukiwarce Google – jeśli szukasz nowej drogi na reklamę w Internecie swoich usług i produktów to jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie. Jako rankit.pl posiadamy ponad 7 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu w Google. Stale poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Pozycjonowanie na Niemcy to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich firm.

Niemcy – dane o kraju

Niemcy to jeden z największych krajów w Europie i jedno z najbogatszych Państw na całym świecie. Doskonała kondycja gospodarki naszych zachodnich sąsiadów pozwala im na inwestycje w coraz to nowe dziedziny. Liczba ludności Niemiec na 2017 rok wynosi 82,79 miliona osób. Jest więc to gigantyczny rynek, w którym każdy może znaleźć swoje miejsce. Państwo ma powierzchnię 357 578 km² i panuje w nim klimat umiarkowany.

Niemcy pozycjonowanie – jak zacząć pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron w Niemczech nie różni się znacząco od pozycjonowania w Polsce. Największe znaczenie ma oczywiście optymalizacja strony i zdobywanie linków pozycjonujących – linkbuilding. Trzeba jednak pamiętać, że nakłady na SEO Niemcy będą znacząco większe, ponieważ rynek niemiecki działa w walucie Euro.

Jak i od czego zacząć pozycjonowanie w Google.de? Oto kilka podstawowych etapów:

Analiza konkurencji w Niemczech

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest bez wątpienia analiza konkurencji. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na optymalizację serwisów, które zajmują czołowe pozycje oraz na ilość backlinków, jaka prowadzi do tych stron. Do tego celu warto skorzystać z serwisów Majestic.com i Ahrefs.com, które zbierają dane na temat linków prowadzących do stron i ich wartości. Zaowocuje to wstępnym poglądem na budżet, który jest konieczny do osiągnięcia pozycji w top10 wyników.

Naciśnij aby zadzwonić +48 609 704 072

Ustalenie budżetu na pozycjonowanie

Analiza konkurencji pozwala ocenić budżet miesięczny, jaki potrzebny jest na dogonienie konkurencji. Koszt średniej jakości publikacji na rynku niemieckim to około 300 Euro. Do tego należy doliczyć koszt przygotowania tekstu i pracę pozycjonera.

Wybór słów kluczowych do pozycjonowania

Po analizie konkurencji i ustaleniu budżetu, można przejść do wyboru słów kluczowych, które są popularne wśród użytkowników niemieckiego Google.de i które mogą zapewnić realny ruch. Do tego celu warto skorzystać z darmowej usługi Google Keyword Planner.

Optymalizacja SEO Niemcy

Optymalizacja SEO Niemcy – niezbędny czynnik w skutecznym pozycjonowaniu niemieckich stron internetowych. Optymalizacja SEO to pierwszy krok jaki wykonujemy w procesie pozycjonowania. Działania onsite i część techniczna strony stanowi niezwykle ważny punkt, bez którego niemożliwe jest osiągnięcie czołowych pozycji w Google.de.

Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) często polega na wprowadzaniu niewielkich modyfikacji w zakresie wybranych elementów witryny. Zmiany te, analizowane pojedynczo, mogą sprawiać wrażenie drobnych, przyrostowych ulepszeń, ale w połączeniu z innymi optymalizacjami mogą mieć zauważalny wpływ na wygodę użytkowników oraz uzyskiwane przez nich bezpłatne wyniki wyszukiwania. Wiele elementów omówionych w tym przewodniku już zapewne znasz, ponieważ są to niezbędne składniki każdej strony internetowej. Możliwe jednak, że nie wykorzystujesz w pełni ich możliwości.https://support.google.com/webmasters/answer/7451184

Dbając o optymalizację strony trzeba zapewnić wyszukiwarce jej bezproblemową indeksacje. Strona powinna posiadać uporządkowaną strukturę, przejrzysty kod i poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych. Odpowiednio przeprowadzony proces SEO pozwala na osiągniecie wysokich i stabilnych pozycji w wyszukiwarce.

Linkbuilding Niemcy

Linkbuilding Niemcy to budowa popularności na zewnętrznych stronach. Działanie polega na zdobywaniu klikalnych odnośników na innych stronach (najlepiej tematycznie powiązanych z Twoją), dzięki czemu Twoja strona zyskuje Page Rank, który jest jednym z głównych czynników rankingowych. Pozycjonując stronę w niemieckim Google, musisz zdobyć odnośniki z niemieckojęzycznych witryn.

Naciśnij aby zadzwonić +48 609 704 072

Do tego celu można wykorzystać strony, które zezwalają na umieszczanie artykułów sponsorowanych, linki z niemieckich profili, serwisy typu q&a, fora i blogi internetowe, niemieckie portale internetowe, a nawet katalogi stron. Ważne, aby pod różnym kątem sprawdzić ich jakość i nie umieszczać linków w miejscach wątpliwej wartości.

Pozycjonowanie w Google.de – jakie strony pozycjonować?

Pozycjonowanie w Google.de – jakie strony warto pozycjonować? Jeśli oferujesz usługi lub posiadasz sklep i sprzedajesz produkty, to pozycjonowanie stron Niemcy jest bez wątpienia usługą dla Ciebie. Bez różnicy czy posiadasz sklep www czy stronę wizytówkę lub portal – każda strona wymaga działań SEO. Musisz pamiętać, że Twoja witryna musi posiadać treść w języku niemieckim. Najlepiej, aby była napisana przez native speakera, który posiada doświadczenie w pisaniu tekstów pod SEO. Ważna będzie również domena z rozszerzeniem .de. Jest ona jednym z czynników rankingowych, a ponadto warto pamiętać, że Niemcy zwracają uwagę na rozszerzenia domen i bardziej ufają stronom z rozszerzeniem .de.

Mogą Cię zainteresować również:

https://rankit.pl/co-to-jest-pozycjonowanie-stron-internetowych/

https://rankit.pl/cytaty-nap-w-pozycjonowaniu-lokalnym/

Niemieckie strony internetowe – profesjonalne tworzenie stron niemieckich

Niemieckie strony internetowe. Jako rankit.pl oferujemy profesjonalne tworzenie strony internetowej w języku niemieckim, opartej o intuicyjny system zarządzania treścią WordPress. Wykonane przez nas, niemieckie strony internetowe cechuje przygotowanie do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety oraz szybkość ładowania. Nasza kompleksowa usługa, w której mogą zawierać się również wykonanie logo oraz napisanie treści w języku niemieckim, pozwoli oszczędzić czas i pieniądze na szukanie innych, często dużo gorszych jakościowo usług.

Naciśnij aby zadzwonić +48 609 704 072

Decydując się na zlecenie nam stworzenia niemieckiej strony internetowej masz pewność, że będzie ona wykonana z dokładnością o każdy szczegół, a jej pozycjonowanie w niemieckim Google, będzie bardzo ułatwione za sprawą znakomitej optymalizacji pod wyszukiwarki. Przy tworzeniu stron internetowych korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, takich właśnie jak system WordPress, który pozwala nawet początkującym użytkownikom w łatwy sposób zarządzać treścią na stronie www.

Pozycjonowanie Niemcy – komu zlecić SEO w Google.de?

Zlecając usługę pozycjonowania, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i ofertę firmy, która będzie prowadzić działania SEO w niemieckim Google.de. Należy pamiętać, że pozycjonowanie to usługa długofalowa, której efekty widoczne są zwykle po kilku lub nawet kilkunastu miesiącach, w zależności od budżetu i trudności słów kluczowych. Decydując się na współpracę z rankit.pl, otrzymujesz gwarancję rzetelnie wykonanej pracy. Na Twoje życzenie, wraz z końcem każdego miesiąca współpracy wysyłamy raport z wykazem działań, jakie wykonaliśmy, by Twoja strona znalazła się najwyższych pozycjach wyszukiwarce Googl.de. Rozliczamy się na zasadzie stałej, miesięcznej opłaty abonamentowej.

Mogą Cię zainteresować również:

https://rankit.pl/jak-tworzyc-tresci-na-bloga-przyjazne-seo/

https://rankit.pl/case-study-jak-zwiekszylismy-ruch-szkoly-nauki-jazdy/

Pozycjonowanie niemieckich stron internetowych FAQ

Pozycjonowanie niemieckich stron www to oferta która budzi wiele pytań wśród klientów. Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego warto pozycjonować strony w Niemczech?

Pozycjonowanie stron na Niemcy pozwala dotrzeć z ofertą Twojej firmy do nowych klientów w Niemczech, dzięki czemu możesz sprzedawać im swoje produkty lub oferować usługi. Dzięki SEO zwiększysz widoczność swojej strony w niemieckim Gooogle.de.

Czy muszę mieć stronę w języku niemieckim, aby zlecić pozycjonowanie?

Tak, strona internetowa pozycjonowana na rynku niemieckim musi mieć treść w języku niemieckim i posiadać domenę w rozszerzeniu .de. Jeśli nie masz strony, chętnie stworzymy profesjonalną stronę wizytówkę lub sklep internetowy dopasowany do niemieckich wymogów.

Czy pozycjonowanie w niemieckim Google różni się od polskich działań Seo?

Zasada działania wyszukiwarki Google na całym świecie jest bardzo podobna. Google bierze pod uwagę określone czynniki, które należy spełnić, aby poprawić pozycjonowanie. Dlatego usługa pozycjonowania na rynku niemieckim nie różni się znacząco od działań na rynku polskim.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Niemcy

Pozycjonujemy sklepy internetowe w Niemieckim Google. Posiadasz sklep i chcesz go promować za granicą? Wiemy co zrobić, aby Twój sklep zajmował czołowe pozycje w Google.de

Dowiedz się więcej o marketingu i reklamie !