Pokaż się w Google

Reklama w Internecie

Docieraj do potencjalnych klientów ze swoimi produktami lub usługami poprzez reklamę w wyszukiwarce Google.

Reklama w internecie prowadzona przez specjalistów z Rankit.pl to przede wszystkim:

Przygotowanie strategii marketingowej i jej wdrożenie, stworzenie treści, pozyskanie odnośników, konfiguracja oraz nadzór kampanii Google ADS, prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie.

Słuchamy, doradzamy, ustalamy i działamy. Cały czas jesteśmy w kontakcie z właścicielem strony internetowej. Reagujemy na bieżąco i wprowadzamy zmiany, które wymusza dana branża.

Przedstawiamy, co zostało wykonane. Przesyłamy raport mówiący o stworzonych treściach, pozyskanych odnośnikach, umieszczonych postach w mediach społecznościowych. Informujemy o wynikach i ustalamy plan działań na kolejny okres.

marketing online

Co składa się na reklamę w internecie?

Kompleksowa usługa reklamy w internecie składa się z poszczególnych działań. Oto kilka z nich:

Copywriting

Tworzymy treści na stronę internetową zgodne z zasadami SEO oraz UX. Słowem – piszemy teksty wartościowe dla użytkowników i zrozumiałe dla robotów.

Pozycjonowanie

Prowadzimy kompleksowe działania, które mają wpływ na pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Lokalnie i ogólnopolsko.

Kampanie Google Ads

Google Ads to najpopularniejszy system reklamowy na świecie, pozwalający osiągać zamierzone cele biznesowe w stosunkowo krótkim czasie.

Social Media

Prowadzimy profile firm i osób prywatnych w mediach społecznościowych (Social Media), takich jak Facebook oraz Instagram.

Nasze projekty stron

Nasze projekty stron

Tworzymy strony internetowe, które wpływają na poprawę sprzedaży produktów lub usług naszych klientów. Działamy w oparciu o intuicyjny system zarządzania treścią WordPress.

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży i chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi klientami.

Dowiedz się więcej o marketingu i reklamie !

Dowiedz się więcej o marketingu i reklamie !

Chętnie dzielimy się wiedzą i przemyśleniami o marketingu internetowym. Blog to skuteczna forma budowania wizerunku eksperta oraz możliwość dotarcia do nowych klientów. Dowiedz się więcej o marketingu i reklamie!