Zadzwoń terazKontakt

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

RANKIT.PL We have it!

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najlepszych metod promocji stron www w Internecie. Pozycjonowanie (SEO) to działania prowadzące do osiągnięcia topowych pozycji na wybrane słowa kluczowe w wyszukiwarkach tj. Google. Dla potencjalnych klientów na całym świecie wyszukiwarki są najważniejszym źródłem informacji o produktach, usługach, firmach itd. Badania pokazują, że ruch użytkowników pozyskanych z działań marketingowych w Google w sposób wyraźny przekłada się na sprzedaż towarów i usług.

Pozycjonowanie (SEO – Searching Engine Optimization) to kompleks zadań mających na celu podniesienie widoczności strony. Na czym polega pozycjonowanie?

  • Wybór odpowiednich słów kluczowych (fraz) związanych z profilem prowadzonej strony i generujących największy ruch użytkowników
  • Optymalizacja, czyli dostosowanie strony do wybranych słów kluczowych. Optymalizacja zawiera min. Dostowanie tytuły strony głównej i podstron, nagłówków, tekstów itp.
  • Pozycjonowanie przez zdobywanie odnośników prowadzących do strony docelowej, na powiązanych tematycznie serwisach.
  • Monitoring efektów kampanii

Nasza agencja już od kilku lat specjalizuje się skutecznym pozycjonowaniu i optymalizacji stron, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu wysokiej jakości usługę. Używamy autorskich narzędzi, wprowadzamy innowacyjne metody. Na podstawie uzyskanych wyników proponujemy naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania. Nie obiecujemy złotych gór i natychmiastowych efektów. Pozycjonowanie to proces długofalowy, który wymaga czasu i nakładu odpowiednich środków oraz pracy.

Wieloletnie doświadczenie i odpowiednia strategia doboru słów kluczowych pozwala nam zaoferować usługi tj. pozycjonowanie sklepów internetowych, niezależnie od branży na słowa kluczowe z tzw. długiego ogona (z ang. Long tail). Bardzo istotnym aspektem przy reklamie sklepu internetowego w wyszukiwarce jest dokładna analiza i ciągła optymalizacja, tak aby sklep był wysoko oceniany nie tylko przez użytkowników, ale również przez roboty Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie? Cena pozycjonowania określana jest na podstawie konkurencji słów kluczowych na jakie ma być promowana strona www. Frazy o słabej konkurencji mogą kosztować już od 1 zł/netto dziennie za TOP10 organicznych wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie w Google to najskuteczniejszy sposób na wypromowanie Twojej strony www w Internecie. Dzięki SEO na Twoją stronę trafiają użytkownicy naprawdę zainteresowani danym towarem, bądź usługa, co znacznie zwiększa szansę, że dokonają określonej transakcji.