Tworzenie zaplecza SEO – budowa mocnego zaplecza pod pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces mający na celu poprawienie widoczności strony w wynikach organicznych Google. Główne czynniki, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę to wybór właściwych dla naszej oferty słów kluczowych, optymalizacje strony – dostosowanie jej kodu, struktury szybkości ładowania oraz treści, a także budowanie popularności na innych stronach sieci web poprzez umieszczanie odnośników do naszej strony (klikalnych linków). Istnieje wiele metod zdobywania linków tj. marketing szeptany na forach i blogach, wizytówki NAP, katalogowanie, dodawanie ogłoszeń czy budowanie własnego zaplecza SEO. Tworzenie zaplecza do pozycjonowania strony to ciągle jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych technik stosowanych w SEO pozwalająca zdobyć mocne, tematyczne i bezpiecznie linki. Dzięki zapleczu mamy ciągłą kontrolę nad odnośnikami prowadzącymi do pozycjonowanej strony i w razie problemów takich jak na przykład filtr możemy szybko zmienić profil linkowania. Do głównych zalet własnego zaplecza możemy zaliczyć ponadto:

–  generowanie dodatkowych leadów, jeśli zaplecze jest odpowiednio prowadzone

– pozycjonowanie naszych innych stron

– zbieranie bazy mailingowej

– zarabianie na Google Adsense

– w przypadku niepowodzenia możemy sprzedać zaplecze z zyskiem

Czym jest zaplecze SEO? Jak zrobić zaplecze pod pozycjonowanie

Zaplecze stworzone z myślą o pozycjonowaniu to grupa stron, blogów lub for internetowych, na którymi posiadamy pełną kontrolę. Dobre zaplecze SEO charakteryzuje się przede wszystkim tym, że … nie wygląda jak zaplecze! a normalna strona stworzona z myślą o użytkownikach.  Unikalny, wysokiej jakości content generujący wyświetlenia i angażujący użytkowników to obecnie bardzo istotny element skutecznych stron wspierających. Budowa własnego zaplecza SEO to proces bardzo czasochłonny i kosztowny.

Dlaczego warto zlecić nam budowę mocnego zaplecza SEO?

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wspierać agencje marketingu internetowego w tworzeniu wysokiej, jakości tematycznego zaplecza pozycjonerskiego, które przełoży się na wzrost widoczności strony docelowej w wynikach Google oraz zapewni dodatkowe leady. W ramach oferty pomagamy wyselekcjonować odpowiednie domeny z tematyczną historią linkowania, przygotujemy listę fraz pod tzw. długi ogon, opublikujemy unikalne teksty wysokiej jakości, zainstalujemy WordPressa na którym utworzymy profesjonalnie wyglądającą stronę.

Cennik wykonania profesjonalnego zaplecza SEO*

*cena nie obejmuje tekstów. W przypadku zlecenia nam przygotowania treści należy doliczyć 15 zł/netto za 1000 znaków ze spacjami.