wizytówki NAP

Wizytówki NAP – dodaj swoją firmę z cytatem NAP do najlepszych portali w Polsce! Tworzenie wizytówek NAP przynosi bardzo dobre rezultaty w pozycjonowaniu strony na rynku lokalnym. SEO polega na wyselekcjonowaniu odpowiednich słów kluczowych, optymalizacji oraz budowaniu linków do strony na innych witrynach sieci – tak zwany linkbulding. Należy pamiętać, że wyłącznie dobrej jakości, mocne linki gwarantują wysokie i stabilne pozycje, a takie właśnie linki możesz pozyskać z linków z naszych wizytówek NAP.

Czym są wizytówki NAP?

Wizytówki NAP są to strony internetowe na których możliwe jest umieszczenie pełnej nazwy firmy, numeru telefonu oraz adresu pod jakim swoją działalność prowadzi przedsiębiorstwo. Właśnie dzięki podaniu tych danych wyszukiwarce Google łatwiej jest powiązać daną lokalizację z konkretnym przedsiębiorstwem i rankować wyżej wyniki strony firmowej na frazy regionalne. Bardzo korzystnie na pozycjonowanie lokalne wpływa możliwość umieszczenia w profilu wizytówki NAP klikalnego linku prowadzącego do strony firmowej, zarówno w formie dofollow jak i nofollow. Linki i cytaty NAP pozyskane dzięki wizytówkom pozwalają stronie osiągnąć topowe pozycje w wynikach lokalnych.

Co to jest NAP

NAP to skrót od angielskich wyrażeń Name, Address, Phone Number, które oznaczają pełną nazwę (najlepiej umieszczać taką nazwę jak w Google Moja Firma), adres i numer telefonu. Dane te, razem z NIP-em i REGON-em pomagają w identyfikacji działalności. Cytaty NAP pozwalają poprawić pozycję strony w rankingu Google i pozyskać nowych lokalnych klientów.

Linki z NAP – jak wpływają na pozycjonowanie lokalne

Linki z NAP to kolejny czynnik jaki wzmacnia widoczność strony internetowej w wynikach lokalnych Google. W naszej bazie posiadamy wyłącznie serwisy w których jest to możliwe, dzięki czemu możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – umieścić pełne dane swojej firmy (cytaty) i zdobyć link do strony, który przeniesie tak zwany link juice. Efekty dodawania linków z NAP widoczne są zwykle po 2-3 miesiącach od realizacji zlecenia. Zleć nam wykonanie linków z wizytówek NAP.

Czytaj również:

Lista serwisów NAP

Lista serwisów NAP – tworzymy wysokiej jakości wizytówki NAP w serwisach z ruchem! W naszej bazie serwisów NAP posiadamy wyłącznie zweryfikowane portale, które posiadają dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. Nie są to strony stworzone wyłącznie w celu pozyskania linków, a części większych portali, które cieszą się wysoką popularnością wśród użytkowników. Tak zweryfikowana lista serwisów NAP pozwala zagwarantować naszym klientom wysoką jakość naszych usług i działania, które przełożą się na wyraźną poprawę pozycji w pozycjonowaniu lokalnym. Po zrealizowaniu usługi przesyłamy klientom raport z wizytówkami NAP, które utworzyliśmy.

Cennik wykonania wizytówek NAP

W swojej liście serwisów NAP posiadamy zarówno darmowe wizytówki NAP, za które portale nie naliczają żadnej opłaty, jak również takie, za które trzeba zapłacić niewielką kwotę. W ramach usługi przygotowujemy unikalne opisy, dzięki, którym wizytówka z cytatem NAP łatwiej zaindeksuje się w Google i przyniesie szybsze efekty pozycjonowania.

Pakiet 25 wizytówek NAP – 200 zł/netto

Pakiet 50 wizytówek NAP – 300 zł/netto

Pakiety 65 wizytówek NAP – 350 zł/netto

    25 wizytówek NAP50 wizytówek NAP65 wizytówek NAP

    Oceń wpis!
    [Ocen: 2 Średnia: 5]