Linki z wpisów na forach

Fora to nadal jedno z najlepszych źródeł pozyskiwania odnośników pozycjonujących!
Linki z postów na forach

Fora dyskusyjne to miejsca w których toczy się dyskusja na wiele różnych tematów. Użytkownicy lubią wymieniać się między sobą swoimi doświadczeniami. Potencjał for internetowych od początku ich istnienia był dobrze znany specjalistom od marketingu. Większość for pozwala na umieszczenie aktywnego – klikalnego odnośnika. Aby wypowiedź nie została potraktowana jako spam musi spełniać pewne wymagania, takie jak tematyczne dopasowanie do tematu czy wypowiedź z konta posiadającego dłuższą historię.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  1. Działamy na kontach z historią
  2. Piszemy w tematycznych wątkach
  3. Rozbudowane wypowiedzi
  4. Nasze posty wyglądają wiarygodnie
  5. Zachęcamy innych użytkowników do dyskusji

Jak nie robimy linków na forach?

Pozyskiwanie linków z for w Polsce zwykle nazywane jest marketingiem szeptanym. Niestety, walka o klienta na rynku przełożyła się na bardzo niską jakość oferowanych usług. Należy głośno powiedzieć, że czasy marketingu szeptanego za 2 zł/netto za wpis powinny już dawno przejść do lamusa.

Jako rankit.pl dbamy o rozbudowane wypowiedzi dopasowane do tematu i toku dyskusji. U nas nie znajdziesz takich działań jak na obrazkach poniżej.
przyklad złej jakosci postów na forach1
przyklad złej jakosci postów na forach2

Cennik pozyskiwania linków z for

Koszt pozyskania jednego aktywnego linka z forum o długości minimum 400 znaków ze spacjami to 12 zł/netto. W rankit.pl dbamy o wysoką jakość usług. Posty dodajemy systematycznie przez 30 dni od daty zaksięgowania wpłaty. Po wykonaniu zlecenia otrzymasz od nas raport z linkami do postów jakie dodaliśmy.

15 postów25 postów50 postów
Oceń stronę
[Głosów:0    Średnia:0/5]