Artykuły sponsorowane

Bądź tam, gdzie Twoi odbiorcy!
Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane wykorzystywane są zarówno do promocji marki, jak i poszczególnego produktu lub usługi. To również świetny kanał, za pomocą którego firmy informują o wydarzeniach w danej branży, występując w roli eksperta.

Publikacja artykułu sponsorowanego może być jednym elementów kampanii marketingowej prowadzonej w kilku kanałach jednocześnie. Połączenie publikacji z działaniami pozycjonowania oraz promocją w mediach społecznościowych zdecydowanie zwiększy grupę odbiorców.

Poznaj siłę artykułów sponsorowanych

Wyjdź do ludzi i daj się poznać! Opowiedz swoją historię, przedstaw cele, pozwól zapamiętać markę. Ludzie lubią wiedzieć z kim będą współpracować i chcą wiedzieć dlaczego mają wybrać właśnie Ciebie.
Docieraj do potencjalnych klientów i promuj nowe produkty. Poinformuj o ofercie specjalnej, która właśnie pojawiła się na Twojej stronie internetowej.
Poinformuj o kolejnych usługach, które pojawiły się w ofercie firmy. Uderz do spersonalizowanej grupy odbiorców albo powiedz o tym globalnie. Zdobądź nowych i powracających klientów.

Dlaczego warto?

Artykuł dopasowany do Twoich potrzeb

Indywidualne podejście

Rozbudowana baza portali do publikacji

Dotarcie do potencjalnych klientów

Napisz do nas!

Twój budżet (zł/netto): 500 - 10001500 - 20002000 - 3000powyżej 3000
Oceń stronę
[Głosów:1    Średnia:5/5]