Linkbulding – budowanie popularności strony

Najważniejszymi czynnikami zapewniającymi stronie www wysokie pozycje w wyszukiwarce Google jest optymalizacja oraz popularność na innych stronach w sieci. Popularność mierzona jest tutaj poprzez ilość i jakość klikalnych odnośników. Proces budowania linków nazywany jest linkbuldingiem. Wraz z rozwojem algorytmu Google nastąpiła znaczna zmiana systemu linkowania. Obecnie zamiast na przykład kilkuset słabych linków lepiej mieć kilka z naprawdę mocnych serwisów, jakie mogą przełożyć się na przejścia użytkowników między stroną na której znajduje się odnośnik, a witryną pozycjonowaną.

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy z Państwa chcą podpisywać stałe umowy na pozycjonowanie strony i wielu z was przeprowadza proces zdobywania linków we własnym zakresie, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą zdobyć Państwa stronom wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Wizytówki NAP są to strony internetowe na których możliwe jest umieszczenie pełnej nazwy firmy, numeru telefonu oraz adresu firmy.

Serwisy ogłoszeniowe to miejsca w którym każdy użytkownik może bez większych problemów (choć często za opłatą) sprzedać swoją usługę bądź produkt.

Zaplecze stworzone z myślą o pozycjonowaniu to grupa stron, blogów lub for internetowych, na którymi posiadamy pełną kontrolę.

Nasza nowa usługa linkowanie abonamentowe to gwarancja stałego miesięcznego przyrostu określonej liczby odnośników.