Pozycjonowanie stron Katowice

RANKIT.PL We have it!

Pozycjonowanie stron zapewnia, że Twoja strona www pojawi się w czołowej dziesiątce rezultatów wyszukiwarki pod ustalonymi frazami, jakimi powinny być wyrażenia które precyzyjnie opisują sprzedawane przez Ciebie produkty bądź usługi oraz takie, jakie cieszą się największa ilością wyszukiwań użytkowników. To sprawi, że ze swoją ofertą trafisz jedynie do zainteresowanych osób i wówczas kiedy one szukają właśnie Twojego produktu.

Pozycjonowanie stron to skomplikowany proces polegający na umieszczeniu strony na czołowych miejscach wyszukiwarek pod określonymi wyrażeniami kluczowymi. Dbamy o to, by oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości, ponieważ tylko takie działania gwarantują długotrwały wzrost widoczności strony i ochronę przed karami ze strony wyszukiwarki. Pozycjonowanie wymaga nie lada umiejętności, specjalistycznej wiedzy, kontrolowania zmian w algorytmie wyszukiwarki oraz nieustannej kontroli pozycji strony www. Decydując się współpracę z Rankit.pl nie potrzebujesz się o to martwić! Nasi specjaliści zajmą się pozycjonowaniem Twojej strony i doborem najodpowiedniejszych słów kluczowych, gdy Ty będziesz mógł spokojnie zająć się prowadzeniem własnej firmy.

Pozycjonowanie pozwala rozreklamowanie strony tak, żeby zdobyła czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. W tym celu realizowane są ciągłe działania, jakie można rozłożyć na cztery kroki:

  • Ocena strony klienta – doradztwo i dobór wyrażeń kluczowych/fraz, jakie odpowiadają charakterowi działalności i generują największą liczbę wejść.
  • Optymalizacja strony – dostosowanie strony do dobranych słów kluczowych, zmiany w kodzie
  • Tworzenie reputacji strony – organizowanie sieci połączeń z innymi stronami www, przez udostępnianie linków
  • Ocena i monitoring wyników

Co zyskujesz decydując się na pozycjonowanie stron?

Przede wszystkim będziesz WIDOCZNY W SIECI, a to gwarantuje nowych klientów i dochody! Internet jest obecnie miejscem, gdzie można pozyskać klientów zainteresowanych Twoimi produktami, bądź usługami. „Czas to pieniądz” to powiedzenie zwłaszcza liczy się w biznesie, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby wirtualny kontrahent mógł łatwo dotrzeć na naszą stronę. Dzięki pozycjonowaniu klienci trafią prosto do Ciebie, a nie do konkurencji!

Aby osiągnąć ten cel najważniejsze jest odpowiednie wyselekcjonowanie wyrażeń kluczowych/fraz na które będzie pozycjonowana nasza strona. Dokonując ich wyboru należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze jakie produkty lub usługi planujemy dostarczać oraz kto będzie naszym ewentualnym klientem. Druga kwestia to wskazanie terenu naszej działalności. Jeżeli oferujemy naszą ofertę np. dla firm z Katowic, warto aby frazy były połączone z miastem. Przykładowo – kiedy poszukujemy mechanika w Katowicach to wpiszemy w wyszukiwarkę „mechanik Katowice”.

Wszystkie czynniki oraz metodę działania warto jest uprzednio przedyskutować z naszym specjalistą, jaki wyznaczy najefektywniejszą strategię do uzyskania czołowej pozycji w wyszukiwarce.

FAKTY

SEO DLA 378 KLIENTÓW

189 KAMPANII PPC

29 695 SŁÓW KLUCZOWYCH W TOP 10

529 786 WIZYT DZIENNIE

0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Którzy zwiększyli widoczność swoich stron!

0
lata
W BIZNESIE

Dzięki doświadczeniu proponujemy najlepsze rozwiązania!

0
PRZYGOTOWANYCH PROJEKTÓW

Poprawiamy i optymalizujemy kampanie SEO / SEM / PPC.

Napisz nam wiadomość!