Linkbulding – budowanie popularności strony

Najważniejszymi czynnikami zapewniającymi stronie www wysokie pozycje w wyszukiwarce Google jest optymalizacja oraz popularność na innych stronach w sieci. Popularność mierzona jest tutaj poprzez ilość i jakość klikalnych odnośników. Proces budowania linków nazywany jest linkbuldingiem. Wraz z rozwojem algorytmu Google nastąpiła znaczna zmiana systemu linkowania. Obecnie zamiast na przykład kilkuset słabych linków lepiej mieć kilka z naprawdę mocnych serwisów, jakie mogą przełożyć się na przejścia użytkowników między stroną na której znajduje się odnośnik, a witryną pozycjonowaną.

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy z Państwa chcą podpisywać stałe umowy na pozycjonowanie strony i wielu z was przeprowadza proces zdobywania linków we własnym zakresie, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą zdobyć Państwa stronom wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Wizytówki NAP są to strony internetowe na których możliwe jest umieszczenie pełnej nazwy firmy, numeru telefonu oraz adresu firmy.

Serwisy ogłoszeniowe to miejsca w którym każdy użytkownik może bez większych problemów (choć często za opłatą) sprzedać swoją usługę bądź produkt.

Zaplecze stworzone z myślą o pozycjonowaniu to grupa stron, blogów lub for internetowych, na którymi posiadamy pełną kontrolę.

Nasza nowa usługa linkowanie abonamentowe to gwarancja stałego miesięcznego przyrostu określonej liczby odnośników.
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok